PERSONALUL UNITĂŢII ŞCOLARE


În anul scolar 2017-2018, conform legislatiei MEN, la nivelul institutiei functioneaza urmatoarele colective de catedra:

Nr. crt.

PERSONALUL DE CONDUCERE

1

Coman Mariana

Director

2

Mironescu Aurora Olivia

Director adjunct

3

Nutiu Gina

Contabil sef

4

Caraman Elena Codruta

Secretar sef

Nr. crt.

PERSONAL DIDACTIC DE PREDARE

1

Anghel Gabriela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

2

Anton Raluca Elena

Discipline tehnologice - industrie alimentară

3

Ardeleanu Blaga Nicuţa

Limba și literatura română

4

Artene Gabriela

Educatie fizica

5

Avram Liliana

Matematică

6

Barbu Creţu Florentina

Limba franceză

7

Baston Elena Jenica

Limba și literatura română

8

Boros Simona Daniela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

9

Brânzaru Ioana

Discipline tehnologice - industrie alimentară

10

Bujeniţă Viviana Monica

Discipline tehnologice - industrie alimentară

11

Burada Nicoleta

Biologie

12

Burtea Marieta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

13

Cantea Cezarina

Discipline tehnologice - industrie alimentară

14

Capriş Mihaela

Limba și literatura română

15

Chioralia Tudorel

Discipline socio-umane

16

Chiriac Lăcrămioara

Educație fizică

17

Chiriloi Mădălina

Matematică

18

Ciobanu Elena

Religie

19

Ciubotaru Rodica

Limba și literatura română

20

Cîrcei Angelica

Discipline tehnologice - industrie alimentară

21

Condruz Tincuţa

Discipline tehnologice - industrie alimentară

22

Cosma Lavinia Gabriela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

23

Craiu Alina Marieta

Fizică

24

Cristea Ana Daniela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

25

Cucu Aurelia

Limba engleză

26

Dănăilă Dana Mirela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

27

Dima Elena Iuliana

Psiholog şcolar

28

Dorin Denisa Dorinela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

29

Dumitru Anişoara Mihaela

Discipline tehnologice - alimentație publică

30

Gheorghiu Mihaela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

31

Gheţău Camelia

Fizică

32

Grozavu Camelia

Discipline tehnologice - industrie alimentară

33

Hagiu Felicia

Discipline tehnologice - alimentație publică

34

Humelnicu Ungureanu Mihaela

Tehnologia informației și a comunicațiilor

35

Ichim Laurenţiu

Limba și literatura română

36

Ion Dana Ioana

Discipline tehnologice - industrie alimentară

37

Irimia Maria

Religie

38

Iuraşcu Elena

Socio-umane

39

Leuştean Iuliana

Discipline tehnologice - industrie alimentară

40

Luca Amalia

Discipline tehnologice - alimentație publică

41

Lupu Mariana

Geografie

42

Maimon Nicoleta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

43

Manolache Laura Diana

Biologie

44

Marinescu Gina

Discipline tehnologice - industrie alimentară

45

Măzăraru Sandu

matematica

46

Mera Daniela

Limba și literatura română

47

Mihai Paula

Limba engleză

48

Mistrianu Ema Violeta

Limba franceză

49

Moscaliuc Cornelia Adriana

chimie

50

Năforniţă Florina Eugenia

Discipline tehnologice - alimentație publică

51

Nedelcu Costina

Matematică

52

Oprea Magdalena Violeta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

53

Panaite Petronela

Istorie

54

Patriche Corina Monica

Limba franceză

55

Pătraşcu Aura

Discipline tehnologice - industrie alimentară

56

Plăpămaru Artemiza Simona

Tehnologia informației și a comunicațiilor

57

Pletea Maria

Discipline tehnologice - alimentație publică

58

Popescu Carmen

Discipline tehnologice - industrie alimentară

59

Radu Silvia

Discipline tehnologice - industrie alimentară

60

Rusu Romina-Mihaela

Socio-umane

61

Rusu Ştefania Florentina

Chimie

62

Sandu Marian Laurenţiu

Istorie

63

Sasu Cucoş Roxana

Limba franceză

64

Schneider Anca Viorica

Chimie

65

Searov Mihaela

Limba engleză

66

Silivestru Adrian

Socio-umane

67

Stanciu Mariana

Geografie

68

Stroiu Aurora

Matematică

69

Şaigău Elena Carmen

Discipline tehnologice - industrie alimentară

70

Teodor Violeta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

71

Tudosă Nonuleta Luminiţa

72

Vrabie Anamaria

Discipline tehnologice - industrie alimentară

Nr. crt.

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

1

Bereş Violeta

pedagog şcolar (S) II

2

Boros Simona Daniela

laborant (SSD) I

3

Bulboacă Mihai

Informatician gradul I

4

Ciortan Carmen Gabriela

pedagog şcolar (SSD) III

5

Gociu Daniela

laborant II

6

Lupuțoc Dorina

secretar I

7

Mihailiuc Geta

inginer (S) IA

8

Nichita Cristina

administrator financiar (S) II

9

Rotaru Gabriela

administrator patrimoniu (S) I

10

Sandu Luminița

supraveghetor noapte

11

Schneider Anca Viorica

12

Şerban Lenuța

pedagog şcolar (SSD) III

13

Teodoru Paraschiva

bibliotecar gradul (S) II

Nr. crt.

PERSONAL NEDIDACTIC

1

Bucșă Mariana

muncitor III

2

Buzilă Irina

magaziner I

3

Caragea Elena

muncitor III

4

Ciucur Aurica

muncitor IV

5

Clisu Costel

muncitor I

6

Codreanu Neculae

paznic I

7

Enache Mirela Ecaterina

îngrijitor I

8

Enătoiu Maricica

îngrijitor I

9

Ganea Petrișor

paznic I

10

Gheorghiță Dumitru

muncitor I

11

Hristea Aurora

îngrijitor I

12

Iacob Alexandru

muncitor I

13

Iancu Anda Gabriela

muncitor II

14

Ionescu Adriana

îngrijitor I

15

Istrate Rodica

îngrijitor I

16

Luca Ioana

muncitor V

17

Mihai Maricel

muncitor II

18

Nistor Ionel

muncitor I

19

Oprișan Verginica

muncitor III

20

Panainte Cornelia

îngrijitor I

21

Petrilă Virginia

îngrijitor I

22

Popa Ionel

muncitor I

23

Popa Mariana

îngrijitor I

24

Pricope Carmen

muncitor I

25

Radu Mihaela Petruța

îngrijitor I

26

Spălățelu Costel

muncitor I

27

Șărban Dumitra

îngrijitor I

28

Tăbăcaru Silvia-Corina

casier I